Групу "Ягідка" відвідують діти у віці від 3 до 4 років.

Шановні батьки, запрошую Вас відвідати мій власний сайт, де Ви можете дізнатися багато цікавої інформації для Вас і ваших дітлахів.

Для переходу на сайт натиснить на це запрошення.

 

 З вихованцями працюють :

               вихователь                                    помічник вихователя 

Даньшова Наталія Анатоліівна              Панасюк Любов Іванівна

                        

 

 

 

  "Літо, літечко прийшло - діткам радість принесло  

5 серпня у всьому світі святкується Міжнародний день світлофора. День народження світлофора - ще один привід нагадати дітям про правильність поводження себе на дорогах. Саме тому у нашому садочку "Шпачок" пройшов тематичний день "Світлофор - твій друг"

 

   

 

  Осінь - найкрасивіша пора року. Не можна не захоплюватись тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в лісі! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність.

        Ось чому свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, педагоги завжди готують чудові сценарії осіннього свята для малюків.

    А для дітей свята - це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають "сумовитою порою", проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях.

      Саме тому осінні свята в дошкільному закладі - одні з найбільш улюблених у дітей.

 

 

      

  Ось і настала довгоочікувана пора зимових свят, яку найбільше очікували наші вихованці.

     Святий Миколай першим приходить — зі святом милосердя та добра. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. 

    Шановні батьки! А чи ви пам’ятаєте з яким зачудуванням і нетерпінням чекали на Новий Рік, коли були дитиною? І як вас могло потішити чарівне дійство у дитячому садку, присвячене початку нового року.

  Тому і наші  діти з задоволенням занурюються в новорічну казку!