СПИСОЧНИЙ СКЛАД ДІТЕЙ,

  які відвідують ЗДО №1»Шпачок» у 2018/2019н.р.

    Ліцензований обсяг дітей (планова проектна потужність закладу) - 212

Фактична кількість дітей - 156

 

                              №   ПІ дитини                                 Наявність вільних місць

 

                                                  Перша молодша група «Сонечко»

                             1    Бєлікова Кіра                                              0

                             2    Бутенко Ігор

                             3    Васильєв Андрій

                             4    Водолазький Василь

                             5    Жалдакова Олеся

                             6    Корнієнко Софія

                             7    Кушковський Тимур

                             8    Лазур Валерія

                             9    Моргун Матвій

                            10   Раскошна Вікторія

                            11    Рижевол Аміна

                            12   Савелєва Олеся

                            13   Савчук Данііл

                            14   Тютюнік  Кіра

                            15   Фролов Кирило

                            16   Хрипун Іван

                            17   Чередник Дмитро

                            18   Шуліка Дарина  

                                                          Перша молодша група «Ромашка»

                           1     Бачурина Софія                                           0

                           2     Веретеннікова Юлія

                           3     Вященко Олександр

                           4     Гарбузюк Гліб

                           5     Гудим Олександра

                           6     Драниш Данило

                           7     Дрожин Дмитро

                           8     Запорожченко Артем

                           9     Зінченко Катерина

                           10   Калачов Артем

                           11   Катунін Артем

                           12   Липська Кіра

                           13   Липська Софія

                           14  Сінельник Вероніка

                           15  Скоропльот Марія

                           16   Ходоренко Євген

                            17  Чеботарьова Вікторія

                            18  Чумаченко Поліна

                                              Друга  молодша група «Ягідка»

                            1     Багрій Мілана                                            7

                            2     Бевзюк Марія

                            3     Давиденко Вікторія

                            4     Зарайський Ілля

                            5     Кібальчич Микита

                            6     Кряковцева Софія

                            7     Лінчицький Богдан

                            8     Літвінова Маргарита

                            9     Лєбєдєв Данил

                           10    Онишко Мілєна

                           11    Пашков Юрій

                           12   Толстой Сергій

                           13   Трубачов  Ренат

                                                 Друга  молодша група «Соняшники»

                            1    Бірюк Мілана                                              1

                            2    Вілкова Іванна

                            3    Гарбузюк Артем

                            4    Гвоздева Карина

                            5    Двізова Маріям

                            6    Денесюк Вероніка

                            7    ІваніцькаАріна

                            8    Клишевич Святослав

                            9    Кряковцева Вероніка

                            10  Паненко Олександр

                            11  Рева Валерія

                            12  Рижевол Кароліна

                            13  Сливканич Владислав

                            14  Соловйова Вікторія

                            15  Ткачова Вікторія

                             16  Фіронова Валерія

                             17  Черножукова Альона

                             18  Чумаченко Вероніка

                             19  Чупріна Ганна

                                                   Середня група «Горобинки»

                               1   Авраменко Кирим                                    0

                               2   Баранова Емілія

                               3   Бєлицький Дмитро

                               4   Брюханов Артем

                               5   ГапотченкоДанііл

                               6   Гладченко Лев

                               7   Євсюков Іван

                                8  Захарченко Анна

                                9  Зотова Ганна

                               10 Кофанова Еліна

                               11 Купін Микола

                               12  Липський Ярослав

                               13  Луганська Вікторія

                               14  Мельнікова Марія

                               15   Морнєва Кира

                               16   Набойченко Володимир

                               17   Осадча Софія

                               18   Погорєлова Уляна

                               19   Поліщук Кіра

                               20   Рябцев Олександр

                               21  Свінтозельська Софія

                               22   Спиця Єгор

                               23   Федорченко Валерія

                               24   Хапьорський Денис

                               25   Шевченко Марія

                               26   Юзефович Світлана

                                                      Середня  група «Капітошки»

                                1  Бачурин Данило                                       0

                                2  Бєспалов Давид

                                3  Волошин Матвій

                                4  Газе Маліка

                                5  Гарматюк Єлизавета

                                6  Глазунова Соломія

                                7  Дибтан Анатолій

                                8  Желтов Михайло

                                9  Катанова Орина

                                10  Кривенко Дмитро

                                11   Кряковцева Злата

                                12  Кандрін Іван

                                13  Лебеденко Поліна

                                14  Ляхова Милана

                                15  Моргун Марія

                                16  Морнєв  Микита

                                17  Осін Святослав

                                18  Пастушкова Кіра

                                19  Сергєєва Ілона

                                20  Федорченко Матвій

                                21  Фіронов Єгор

                                22  Шевченко Марина

                                23  Ярощак Микита

                                                        Старша група «Колосок»

                                 1     Беденко Олеся                                     0

                                 2     Борисенко Кирило

                                 3     Воскоєнко Мілена

                                 4     Горєта Марія

                                 5     Гронек  Маріанна

                                 6     Ільїна Дар'я

                                 7     Качур Антон

                                 8     Клишевич Олександр

                                 9     Кононова Анна

                                 10   Кунченко Володимир

                                 11   Лєбєдєв Кирил

                                 12   Лихачов Богдан

                                 13   Майор Варвара

                                 14   Мирошниченко Богдан

                                 15   Петренко Поліна

                                 16  Пузирьов Євген

                                 17  Скоропльот Михайло

                                 18  Солдатова Кіра

                                 19  Тур Ганна

                                 20  Худолій Ельдар

                                 21  Цвік Владислав

                                 22  Циганков Марат

                                 23  Чуйко Арсеній

                                 24  Шестакова Яна

                                 25  Медкова Валерія

                                                            Старша логопедична група «Веселка»

                                   1     Бондаренко Дар'я                                0

                                   2     Бондаренко Марія

                                   3     Васильєва Ангеліна

                                   4     Кулик Мілана

                                   5     Купін Рінат

                                   6     Мирошниченко Олег

                                   7     Семіряжко Софія

                                   8     Собчук Злата

                                   9     Стуканьов Василь

                                  10    Тищенко  Дмитро

                                  11    Толстой Артем

                                  12   Федоров Артем

                                  13   Циганков Дмитрій

                                  14   Юрченко Марія

.