.

Матеріально-технічне забезпечення ДНЗ.

Створення певного розвивального середовища для будь-якої діяльності дітей є основою реалізації завдань освітньо-виховної роботи з дітьми. Колектив дошкільного закладу звертає особливу увагу на середовище , яке допоможе виховати духовно і соціально здорову особистість. А саме в ДНЗ функціонують психологічний та логопедичний кабінет, малий та великий музичний зали, допоміжні кімнати розвитку дітей: «Музей природи», пошуково – дослідницька лабораторія «Крапа та Крапельки», сенсорно – пізнавальне середовище Студія «Фіолетовий ліс». Впродовж року періодично функціонували міні музеї «Бабусині ляльки», «Надія шахтарська – гордість Донбасу» , «Музей Тараса Шевченка».

Спортивна зала в дошкільному закладі наявна, укомплектована відповідним спортивним інвентарем та нетрадиційним обладнанням виготовленим власноруч (згідно до Типового переліку обов’язкового обладнання в ДНЗ (наказ МОН від 11.вересня 2002р. № 509) та методичних рекомендацій «Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку в ДНЗ (лист МОН України від 18 липня 2008р. № 179-470)».

Середовище, у якому виховується дитина, має бути невичерпним джерелом збагачення предметної та ігрової діяльності, так, в усіх вікових групах закладу створені розвивальні осередки, а саме : фізкультурні куточки, осередки художньої творчості, логіко-математичних та мовленнєвих ігор, куточки казок та театралізації, куточок пошуково-дослідницької діяльності, куточки емоційного настрою, куточки природи, українознавчі куточки. Оснащення усіх приміщень відповідає нормативним вимогам.