.

 

ВИТЯГ ІЗ ПОРЯДКУ ДІЙ ПРАЦІВНИКІВ ЗДО № 1 «ШПАЧОК»
ЩОДО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

І. Ранковий прийом дітей


1.1. Ранковий прийом дітей буде здійснюватися на свіжому повітрі, за межами будівлі з 07.00 до 08.00 ранку на центральному вході до дошкільного закладу. Місце ранкового прийому позначено спеціальним банером.
1.2. Температурний скринінг (результат демонструється батькам). Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2°С , візуальні прояви ГРВІ - до дошкільного закладу не допускаються.
1.3. Щоб уникнути скупчення батьків перед входом до дошкільного закладу та на території, батькам буде запропоновано очікувати прийому на спеціальних кольорових позначках з обмеженням 1 - 2 м.
1.4. Відповідальна за ранковий прийом особа приймає дитину, вимірює їй температуру, оглядає, веде опитування батьків, заносить данні до Журналу ранкового прийому; потім відводить дитину на ігровий майданчик групи, передає її вихователю.
1.5. Вихователь організовує подальшу освітньо-виховну роботу з дітьми за планом.


2. Вимоги до батьків, які супроводжують дитину до дошкільного навчального закладу


2.1. Батьки, або особи, що їх замінюють, які супроводжують дитину до дошкільного закладу, мають бути здоровими, без проявів ГРВІ, мати на обличчі захисну маску або респіратор, який буде закривати рот і ніс.
2.2. Очікувати індивідуального ранкового прийому дитини працівником дошкільного закладу батьки мають на спеціальних позначках перед входом (риски), по черзі підходити до спеціально організованого місця ранкового прийому (стіл, банер)
2.3. У разі необхідності забрати дитину раніше, батьки мають телефоном повідомити про це вихователя і очікувати біля входу в дошкільний заклад, доки працівник закладу приведе дитину і передасть її батькам, дотримуючись вимог даного Порядку дій.

Читати далі

Правила прийому дітей до ДНЗ

                Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником на підставі:

              1. Свідоцтва про народження дитини (копія).

              2. Медичної довідки форма №086-1/о 

              3. Довідки про щеплення (копія ).

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють; на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу зобов'язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до нормативних документів:

  •  Закон України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001р. №2628 (із змінами) ст.36;
  • Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI;
  • Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 (із змінами);
  • Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу» від 25.05.2011р. №1/9-389. 

     Умови доступності ДНЗ для навчання осіб з особливими потребами.

 Заклад необладнаний пандусами та спеціальними приладами, але є кнопка виклику для осіб з особливими освітніми потребами.

Вартість  харчування 

             З  01.01.2019 року  в  ДНЗ№1   вартість харчування  в день на одну дитину складає:

              -  від 2 до 3 років - 20 грн в день.

              -  від 3 до 6 (7) років  – 30 грн в день.

  Встановлена  батьківська  плата  за харчування  дітей  в  розмірі  50%  від   вартості  харчування   на день: для дітей ясельного віку - 10 грн., дошкільного віку -15 грн.

Інформація про оплату  за харчування і пільги

 Харчування дітей проводиться відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься в банк по квитанції  до 20 числа за місяць;
- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
- пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.

ГРАФІК

особистого прийому громадян адміністрацією ЗДО №1 "Шпачок"

Олена Клименко, завідувач ЗДО 

понеділок з 09.00 до 12.00 год.     середа з 14.00 до 16.00 год.

Юлія Кричун, вихователь-методист

п'ятниця з 13.00 до 15.00 год.

Лілія Вітвицька, вчитель-логопед

вівторок  з 13.00 до 17.00 год.

Надія Григор'єва, практичний психолог

четвер з 11.00 до 12.00 год.