Пам'ятка для батьків
09.02.2019, 11:29

Дитячий садок працює з 06.30 до 17.00 щодня, окрім вихідних і святкових днів, чергова група працює з 06:00 до 18:00.

Своєчасний прихід в дитячий садок - необхідна умова правильної організації виховно-освітнього процесу. Педагоги готові поспілкуватися з вами уранці до 8.00 і увечері після 16.00. В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не рекомендується.

До педагогів групи, незалежно від їх віку, необхідно звертатися на «Ви», на ім’я та по-батькові.  Конфліктні спірні ситуації необхідно вирішувати у відсутності дітей. Якщо Ви не змогли вирішити яке-небудь питання з педагогами групи, звертайтеся до завідувача.

 В дитячому садку працюють спеціалісти, до яких Ви зможете звернутися за консультацією з питань, що цікавлять Вас.

 Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий сад жувальну гумку, смоктальні цукерки, чіпси і сухарі, напої. Не рекомендуємо одягати дитині золоті і срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки.

Своєчасно повідомляйте про причини невідвідування дитиною дошкільного закладу. Якщо дитина захворіла - відразу повідомте про хворобу вихователеві або медичній сестрі.

 Батьки, пам’ятайте! Ви зобов’язані привести здорову дитину! Недолікована дитина не лише захворіє сама, але й заразить здорових дітей!

Категорія: Мої файли | Додав: apuhtina297
Переглядів: 211 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar