20:25
Гороскоп для наших малюків

 ДИТЯЧИЙ  ГОРОСКОП 

 

Водолій     21 січня- 20 лютого

        Ці діти незалежні, вперті, чутливі, винахідливі, рідкісно оригінальні. Іноді батькам здається, що їхня дитина - геній, а іноді - божевільна.

        Дитина Водолій - справжня загадка. У дитинстві Водолій частіше перебуває під знаком «м і ну с». На майже всі батьківські накази і прохання він відповідає відмовкою і чинить

 по -своєму.Правда слід додати, що його рішення не лише цілком логічні,але й почасти дуже розумні.

       Учити і виховувати Водолія - завдання не просте. Для початку зупиніться на одній із його карколомних ідей і спрямовуйте його до неї, слідкуючи, щоб він не збився убік.

Водночас будьтеготові до будь- якої несподіванки.

       Обов'язково привчіть Водолія з дитинства любити спорт, або хоча б робити зарядку, оскільки, володіючи мозковою активністю Водолії часто фізично інертні.

 

 

Риби  21 лютого - 20 березня 
    Представники цього знаку безкорисливі., вразливі, чесні, проте чисто не можуть відрізнити правду від вигадок, бо живуть у фантастичному світі уяви, вірять у те, що кажуть.
Батьки мають тонко, невимушено прищеплювати дитині елементи реалізму, переконувати що вона, коли захоче може досягти багато. Розвивайте їх самостійність.    

      Рибам бракує наполегливості, тому стежте,щоб кожна розпочата вашою дитинок справа обов'язково була доведена, до кінця.
Пам'ятайте, цей психотип не витримує великої відповідальності. Риби завжди готові прийти на допомогу, проте байдужі до лідерства, люблять розповідати, тож уважно слухайте їх.. Риби великодушні,з багатою інтуїцією, а ще вони не терплять, коли їхню .думку піддають сумніву. Використовуйте природжену чутливість дітей. Підкреслюйте, що успіху вони досягли завдяки своїй проникливості, передбачливості. Палко демонструйте свою повагу до них –це їм до вподоби.

 

 Овен   21 березня - 20 квітня

      Енергійна, життєрадісна, смілива дитина тягнеться до всього нового, активно вивчає навколишній світ, вірить не слову, а власному досвіду. Трохи вперта, свавільна, не любить, коли її обманюють. У дівчаток часто проявляються хлоп'ячі звички. В Овна багата уява. Він вразливий, залюбки слухає різні цікаві історії, особливо казки, проте жорстокі сюжети протипоказані.

        Під час жвавих ігор швидко збуджується і потім важко заспокоюється. За все береться з великим запалом, однак його ентузіазм, як солома: яскраво спалахує й швидко гасне. Активний і непосидючий, імпульсивний - спершу діє, а тоді вже думає, проте мислить досить логічно.

       Овнові не вистачає наполегливості й цілеспрямованості. Якщо перед ним постають серйозні перешкоди, кидає заняття й переходить до іншого, не менш цікавого, тому йому слід ненав'язливо допомогти.

 

 Тілець   21 квітня - 21 травня

      Упертість, бажання наполягати на своєму виявляються у вашої дитини рано, ще в пологовому будинку. Якщо ж усе – таки переможете ви, то маленькій Тілець підніме таке ревище, що ви пожалкуєте.

     Але упертість, мабуть, єдина негативна риса вашого малюка. І дівчатка, й хлопчики Тільці дивовижно лагідні та ніжні, часто просяться на руки та коліна, щоб їх приголубили й поцілували. Тільці звичайно гарно розвинені фізично й не скаржаться на здоров'я. Причому хлопчики вже з ранніх літ - майбутні мужчини: сильні, міцні, вольові, підтягнуті, тоді як дівчата - справжні жінки. Турботливі, ласкаві, ніжні, акуратні.

        Тільці вже в дитинстві більш самостійні, ніж інші діти. Вони міцні не лише фізично, але й морально, в них відчувається якась дорослість, зрілість.

 

Близнята   22 травня - 21 червня

     Малюк - Близнятко схожий на кульку ртуті, яка може вислизнути з рук так, що ви її не помітите. Ходити й говорити Близнятко починає раніше за інших дітей. Вам навряд чи пощастить засунути його в манеж - йому як носію знаку Повітря постійно слід перебувати в русі.. Дитина - Близня часто дратує дорослих швидкими метушливими рухами. Будьте терплячими, пам'ятайте, що така вже натура Близнят, і робити дві - три справи відразу для них все одно що одну.

       Відмінна риса Близнят - їхні численні здібності. У школі Близнята схоплюють усе на льоту, без труднощів. Вони обожнюють спілкування з ровесниками, часто стають лідерами, мають ораторський хист. У Близнят нерідко однаково гарно розвинуті обидві руки, вони можуть писати чи малювати як лівою, так і правою, їхні пальці тонкі її гнучкі, тому багато хто з них стає хорошими музикантами,хірургами, дантистами.

      Головні недоліки Близнят – нетерпіння й ненаполегливість.

 

РАК   22 червня - 22 липня

     Цей психотип вразливий, реагує на найменші нюанси у ставленні до себе, тому з ним слід бути щедрим. Якщо у Рака щось не ладиться, треба поспівчувати, заспокоїти, якщо, скажімо, бояться лягати спати в окремій кімнаті, не насміхайтеся з його страхів, а зрозумійте дитину. На турботу батьків відповідає щирою любо в'ю, прихильністю. Неповагу ж до себе переживає і пам'ятає довго.

      Дівчаток змалку підключайте до домашньої роботи. Вони швидко стають добрими маминими помічницями. Позаяк Рак прислухається і до тата, і до мами, то батькам слід займати єдину позицію.

Пам'ятайте: не дуже впевнений у собі і чутливий до думок оточуючих, важко адаптується у колективі. Тому друзів своєї дитини частіше запрошуйте додому, де вона почувається вільніше.

 Добре навчатися Рак буде тільки у вчителя, який його розуміє і поважає. Врахуйте, через багату уяву ваша дитина на уроках може бути неуважною.  

 

ЛЕВ    23 липня -23 серпня

 

      Натура творча. Будь – яке пригнічення ініціативи може призвести до того, що він виросте похмурим, замкнутим. Не можна кепкувати з його схильності до похвальби.
Адже так він прагне довести свою значимість. Якщо Лев неспроможний домогтися першості у навчанні, спорті чи іграх, то почуває себе нещасним. Звідси напружені стосунки з ровесниками та старшими братами і сестрами.
      Довіряйте йому відповідальну, престижну роботу, щоб міг завоювати собі жаданий авторитет. За характером Лев довірливий,але обману не прощає. Намагайтеся не принижувати його почуття власної гідності.І все - таки привчайте поважати думку інших. Не допускайте, щоб він став сімейним тираном, нехай вміє стримувати гнів. Тоді притаманні йому шляхетність, добросердність розвиватимуться сповна. Здібності і схильності Лева треба виявляти і розвивати змалечку.

       Успіхи і визнання  заохочуватимуть до творчості. Корисними є заняття музичному вихованню.

 

Діва   24 серпня - 23 вересня

      Від самого народження маленька Діва наслідуватиме дорослих, причому доволі точно. Якщо вилучити деяку вередливість щодо їжі її невеликі розлади шлунку, то виховувати Діву - одне задоволення. Дитина майже ніколи не влаштовує істерик, дуже акуратна, завжди кладе на місце іграшки. Розмовляти дитина починає дуже рано і говорить дуже швидко та зрозуміло. Діва рідко засмучує дорослих, любить допомагати по дому. У школі Діви найчастіше -улюбленці вчителів, швидко все схоплюють.

      Не захоплюйтесь критикувати Діву, особливо в присутності сторонніх, бо це призведе до великої моральної травми
дитини. Краще більше займатися з нею. Якщо хлопчик чи дівчинка Діва зацікавляться протилежною статтю, зробіть вигляд, що нічого не сталося, аби дитина не замкнулася в собі

(пам'ятайте, що це знак старих дів та холостяків).

      Дитина - Діва як ніхто інший потребує постійного ствердження вашої любові - ласкавих слів, поцілунків.

 

Терези    24 вересня - 23 жовтня

     Чи не найважче дня цього психотипу - гармонія у середовищі, особливо в сім'ї.
Добродушна, весела, невередлива дитина, має розвинуте почуття справедливості, Бурхливо реагує на конфлікти, через них може навіть занедужати.
Наполегливо уникає сутичок,намагається пом'якшувати напружену атмосферу, готова
йти на компроміс, не прагне перемог у суперечках. Їй чужий дух змагання. Витончене сприйняття краси, почуття гармонії сприяють формуванню гарного смаку.       

      Терези легко сходяться і спілкуються зі своїми ровесниками, не втрачаючи внутрішньої незалежності. Не люблять великих компаній, надають перевагу камерній атмосфері. Маленькі представники цього психотипу, особливо дівчатка, небайдужі до свого
зовнішнього погляду, їм часто здається, що вони непривабливі.

       Батьки мають допомогти перебороти скутість і невпевненість. Правда, помітити ці риси характеру не так легко, а на відвертість дитину можна викликати лише ласкою.

 

Скорпіон    24жовтня - 22 листопада 
        Вперше побачивши свого новонародженого Скорпіона,батьки відчувають законну гордість, адже він більший,сильніший і міцніший решти дітей. Природа створила його
бійцем, щоб він виходив переможцем із життєвих баталій. Але якщо серйозно, то дитину - Скорпіона слід виховувати в строгості й суворій дисципліні, прищеплювати співчуття й жалість до більш слабких та беззахисних створінь, терпіння, коли вона програє, повагу до старших, уміння вибачати.

    Якщо вам пощастить виховати ці якості, то ви подаруєте світові видатну особистість із яскравим розумом і неповторною чарівністю.
      Малюк - Скорпіон може піти однією з двох доріг – темною чи світлою, і тільки від вас залежить, яку він обере. Надто м'які поступливі матері вже відразу приреченні на провал.
Зі Скорпіоном слід навчитися виявляти надзвичайну твердість і доброту. Скорпіон поважатиме тільки того, в кому вбачатиме перевагу над собою. Знайте, що в Скорпіона вже в дитинстві можуть бути свої таємниці.

 

Стрілець   23 листопада - 21 грудня

      Навіть у немовлят Стрільців яскраво виявляється бажання постійно перебувати на людях. Варто залишити їх на хвилину - вони голосно плачуть. Зате якщо їхнє
ліжечко переставити в залюднену кімнату, вони спокійно заснуть,посміхаючись уві сні. Стільці до самої старості в глибині душі залишаються дітьми. У їхньому розумінні бути справжньою леді чи джентльменом - значить бути в усьому чесним, без тіні обману і фальші.

      Якщо батьки не відповідають такому ідеалу, вони назавжди втратять авторитет в очах дітей. Діти - Стрільці страшенно допитливі, вони починають свій день із запитання і засинають із запитанням на вустах. До того ж характер цих запитань нерідко досить провокаційний. Будучи нерідко незграбним у дитинстві. Стрілець - підліток може боляче наступати вам на ноги.

 

Козеріг    22 грудня - 20 січня 
       Якщо немовлята Козероги своїми зморшкуватими личками та тілами нагадують маленьких дідусів та бабусь, то в зрілому віці на вигляд значно молодші, ніж їхні ровесники. Свої бажання діти Козероги висловлюють дуже чітко ї відволікати їх від задуманого неможливо, якщо це для них принципово. З раннього дитинства вони виділяються дисциплінованістю, люблять порядок, слухняні,дуже прив'язані до свого дому та сім'ї.

      Навчання в школі та інституті не становить труднощів для Козерога завдяки упертості, посидючості, відповідальності її працелюбству. Проблемою може бути лише неспішність. З усіх ігор Козероги люблять гратися «в дорослих», а також малювати й слухати музику, та найбільше - майструвати. Козероги слухняні, надійні, але надто боязкі, невпевнені в собі й некомунікабельні.

      Коли ви постарієте, ваші діти оточать вас такою ж любов'ю та ласкою, які дарували їм ви в далекому дитинстві.

Переглядів: 167 | Додав: Шурочка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar