13:59
Обласний науково – практичний семінар «Національно – патріотичне виховання в діяльності закладів дошкільної освіти»

«Любов до Батьківщини починається із захопленням красою того, що бачить перед собою дитина, чим вона милується, у що вкладає частку своєї душі.

Захоплення красою землі, де жили діди і прадіди, де нам судилося прожити життя, повторити себе в дітях, постаріти і піти в землю, яка народила нас, - це найважливіше емоційне джерело любові до Батьківщини»

В.О. Сухомлинський

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2020 рік відбувся обласний науково – практичний семінар «Національно – патріотичне виховання в діяльності закладів дошкільної освіти» для професійного розвитку педагогічних працівників ЗДО, в якому взяли участь педагогічні працівники ЗДО №1 «Шпачок» вихователь Даньшова Наталія та керівник музичний Апухтіна Наталія.

Ними був представлений досвід роботи закладу дошкільної освіти №1 «Шпачок» з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління «Artwork. Онлайн – галерея картин, як засіб розвитку патріотично – свідомої особистості».

Педагоги запропонували колегам відвідати віртуальну галерею картин на сайті дошкільного закладу , зазирнути до міні - музеїв ЗДО та разом з екскурсоводом прогулятись по музеям світу. Дуже цікавим виявилося для педагогів інших ЗДО ознайомитися з музеями міста Лисичанська: Міський краєзнавчий музей, Музей Володимира Сосюри, Музеї ВП «Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу сторінку «Віртуальна галерея»

на сайті ЗДО №1 «Шпачок»  http://anatali1970.ucoz.net/

  

 

Переглядів: 73 | Додав: Шурочка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar