19:32
П'ЯТИЙ ДЕНЬ-ДЕНЬ МРІЙ

Мрії про все, чого б ви могли добитися в житті, — це важливий елемент позитивного життя. Дозвольте вашій уяві вільно блукати і створювати світ, в якому ви б хотіли жити. (Альберт Ейнштейн). Під таким гаслом закінчився останній день тематичного тижня психології "Цінуємо життя- воно прекрасне".

Для всіх учасників тижня проведено: виставка малюнків «Я мрію…»; «Політаємо в хмарках» (висловлювання про власні мрії ), Читання: «Чарівний світ дитинства», «Блакитне диво», «Каждому ребенку по мечте»; Бесіди та завдання: «Якщо б я стала Феєю Мрій», «Фантазери». За результатами анкетування - висловлювання "Про, шо я мрію" серед дітей старшого та середньго дошкільного віку виявлено, що всі діти вірять в дива,  більшість з них мріють про більш матеріальні цінності (іграшки, гаджети, гроші); є діти, які бажали щастя та уваги у своїй родині: "Я хочу , щоб всі плакали тільки  від щастя" (Сашко К.); дехто мріє про домашнього улюбленця та про подорож навколо світу.

Педагогічні працівники закладу  розповідали дітям про важливість уміння мріяти і чогось бажати, проводили вправи та ігри, які допогали дітям мріяти, висловлюватись, ділитися своїми думками різними способами. Наші діти потребують багато уваги, любові і радості від дорослого, тож давайте разом зробимо їх щасливими!

Вправа "Фантазери та мрійники"

 

Переглядів: 202 | Додав: Шурочка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar