18:48
ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Дитина повинна пам’ятати адресу, домашній телефон, імена батьків.

Це – важливо, на випадок, якщо вона загубиться. Але обов’язково поясніть, ця інформація повинна бути розкрита тільки в разі крайньої необхідності, і переважно для правоохоронних органів.

2. Не розмовляти з незнайомцями і нічого у них не брати не погоджуватися на пропозицію піти з ними .

Повторюйте це правило кожен день. Пояснюйте небезпеку і приводьте приклади. Це – не жарт, а речі, які рятують життя.

3.Не довіряйте забирати своїх дітей з садка малознайомим людям і неповнолітнім дітям

Відповідальність за життя і здоров’я дитини несуть батьки.

4. Секретне слово.

Кілька років тому мережу вразила історія. До 8-річної дівчинки підійшов незнайомець на вулиці. Він сказав їй, що її мати зайнята і що вона послала його, щоб забрати доньку. У відповідь дівчинка попросила його сказати пароль. Чоловік не очікував цього і втік.

Насправді, це – відмінна практика. Виберіть одне слово, яке буде вашим ключем. І коли хтось підійде до дитини на вулиці і скаже, що його послала мама, він повинен назвати це слово.

5. Довіра

Навчіть свою дитину говорити вам, коли вона йде і куди йде, навіть в найбільш ранньому віці. Вона повинна тримати вас в курсі. Крім цього вона має повідомити Вам,якщо хтось на неї тисне, ображає або погрожує її життю

6. Говорити «ні»

Ця порада залишається в силі протягом усього життя. Якщо вашій дитині некомфортно, коли хтось намагається до неї доторкнутися, або якщо дитина не відчуває себе в безпеці – вона повинна про це говорити.

7. Важливі номери телефонів

Повідомте своїй дитині номер кожної аварійної служби: поліції, пожежної охорони, служби підтримки. Навчіть її набирати ці номери з мобільного і стаціонарного телефону.

8. Обережність в соц-мережах.

Попросіть вашу дитину не розкривати особисту інформацію в Інтернеті (домашня адреса, час, коли нікого немає вдома), не вступати в контакти з невідомими людьми. Ввести обмеження на час користування мобільними телефонами та комп’ютерами

Переглядів: 8 | Додав: apuhtina297 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar