15:46
Програма професійного розвитку працівників дошкілля "ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ У ЗДО"

Вихователі ЗДО 1"Шпачок" відвідали тренінг у м.Харкові з навчання за програмою професійного розвитку працівників дошкілля "ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ У ЗДО".Отримані знання та навички будемо впроваджувати.Тренер Л.Пилипчатіна

                       

Програма «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» побудована на інноваційних педагогічних концепціях, зокрема педагогіці емпаурменту, відмінних від традиційного навчання. Саме тому авторки-розробниці рекомендують вихователям, методистам пройти спеціальний одноденний практичний тренінг, який допомагає набути нових професійних знань, навичок й умінь, необхідних для втілення програми. Учасники тренінгів знайомляться зі структурою, змістом освітньої програми, опрацьовують методику її реалізації.

Мета програми – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя. Зокрема, розвиток і формування навичок ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з довкіллям. Досвід показує, що втілення її у роботу ЗДО сприяє партнерським взаєминам з вихованцями та їхніми батьками. Учасники тренінгу були нагороджені Сертифікатом за пройдене навчання за програмою професійного розвитку працівників дошкілля.

Переглядів: 101 | Додав: Шурочка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar