10:19
Святковий тиждень в дошкільному закладі

«Дитсадок – веселий дім, затишно в нім усім» в ЗДО №1 «Шпачок»

(в рамках святкування Всеукраїнського Дня працівників дошкільної освіти)

У ЗДО №1 «Шпачок», святкування Всеукраїнського Дня працівників дошкільної освіти стало доброю традицією, так тематичний тиждень з 23.09. 2019р. по 27.09 2019р, був насичений безліччю дитячих розваг та різних заходів для всіх учасників освітнього процесу. Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому.

Перший день розпочався з урочистої музичної лінійки, на якій завідувач ЗДО О.В. Клименко привітала всіх учасників освітнього процесу зі святом та ознайомила із запланованими заходами на тиждень. Завідувачем О.В.Клименко та вихователем – методистом Кричун Ю.М. для педагогічних працівників був проведений педагогічний лік неп «Індивідуальний маршрут професійного розвитку», з метою проведення на базі ЗДО конкурсу професійної майстерності вихователів «Сommand style автограф професіонала», в якому прийняли участь всі вихователі дошкільного закладу.

В рамках святкування тижня дошкілля в ЗДО пройшли тематичні заходи, спортивні розваги та конкурсні естафети з участю дошкільників, батьків вихованців, педагогів, а також першокласників школи №4 за мікрорайоном під гаслом «Щасливий світ дитинства». Відкриті тематичні заняття для дошкільників були проведені за участю студентів – практикантів Лисичанського педагогічного коледжу та вихователів ЗДО №1 «Шпачок», була організована виставка «Наша сучасна шпаківня» як спосіб прикрашання осередків ЗДО; дошкільники разом з вихователями провели презентацію з виготовлення емблеми кожної групи з природного матеріалу під час проведення прогулянки; цікавою виявилася виставка дитячих малюнків «Вихователь очима дітей».

24 вересня вихователем – методистом Кричун Ю.М. проведений тренінг для помічників вихователів закладу «Сам собі ревізор», під час якого працівники приймали участь у різноманітних ігрових вправах на об’єднання колективу, а також мали можливість проаналізувати свою професійну діяльність та оцінити її.

25 вересня був проведений День відкритих дверей «Здоров’я дітей –майбутнє нації» в рамках проведення самоврядування, де активну участь приймали вихованці дошкільного закладу. Кожен з дітей спробував себе в ролі різних професій, так дівчатка мали можливість стати виховательками , методистом, а також завідувачкою, а хлопці – в більшості кухарями, робітниками з обслуговування приміщення, медичним працівником. Така форма роботи з дітьми є дуже цікавою і нестандартною з ознайомлення вихованців з різноманітністю професій. Батьки також не стояли осторонь і виявили бажання провести ранкову гімнастику для своїх діточок.

26 вересня маленькі спортсмени ЗДО та школи №4 із задоволенням взяли участь у змаганнях «Про здоров’я дбаємо - в рухливі ігри граємо», виконували різні вправи, естафети та ігри з логоритміки. У другу половину дня була проведена динамічна руханка DanceStarling «Дружньому колективу – святковий привіт» для дітей старшої та середньої вікових груп з участю старших братів та сестер.

Закінчився Тиждень дошкілля – 27 вересня проведенням урочистого заходу до Всеукраїнського Дня працівників дошкільної освіти в форматі ігрової програми «Крутіше за всіх» за участю дітей та батьків, педагогів ЗДО (відзнака найактивніших та найталановитіших дітей та батьків, підведення підсумків конкурсу серед вихователів )

Цього дня були сказані добрі слова на адресу тих, хто віддає свою любов малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Це свято об’єднало дітей, педагогів та батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.

Переглядів: 112 | Додав: Шурочка | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar