10:34
Вперше в ЗДО ігрова шоу-програма для найактивніших і найталановитіших діточок та їхніх батьків "КРУТІШЕ ЗА ВСІХ!"

«Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне в звичайному і звичайне у фантастичному» - такими словами була розпочата ігрова шоу – програма «Крутіше за всіх» в дитячому садочку «Шпачок» в рамках проведення тематичного тижня Дошкілля до дня святкування Всеукраїнського дня працівників дошкільної освіти. .

Наш педагогічний колектив розуміє , що творчість робить життя легшим, тому було прийняте рішення провести такий цікавий захід із залученням найактивніших, найталановитіших вихованців та їхніх батьків, які бажають презентувати свої здібності та успіхи. В програмі прийняли участь 25 дітей - вихованців разом з батьками, які представили свій талант в різних його проявах, а саме: читання віршів, театралізовані та танцювальні постанови, презентації, шоу - програми та відео блоги , створення власних блогів та ведення власних творчих – Інтернет сторінок. Виступи були дуже цікавими і різноманітними. Кожен учасник був нагороджений відзнакою «Крутіше за всіх» та подарунками.

   

Також цього дня були сказані добрі слова на адресу тих, хто віддає свою любов малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості – всім працівникам дошкільного закладу №1 «Шпачок». Це свято об’єднало дітей, педагогів та батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.

Адміністрація закладу висловлює велику подяку всім учасникам заходу- вихованцям, батькам, вихователям та музичному керівнику за активну участь, за креативність і  нестандартний підхід .

Переглядів: 140 | Додав: Шурочка | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar