Сьогодні сотні тисяч людей змушені перебувати у себе вдома на самоізоляції. В умовах карантину і одноманітності домашнього побуту, вкрай складно зібратися з думками, визначити коло роботи і відпочити морально. Особливо складно тим, хто залишився вдома з дітьми. Адже дитина постійно вимагає уваги, особливо якщо мова йде про дітей віком від 2-х років.

Щоб не дати дитині занудьгувати і не зупинити його розвиток, пропонуємо ознайомитися з діючими рекомендаціями на тему того, чим зайняти дітей на карантині і що для цього знадобитися.

Які розвиваючі іграшки допоможуть дітям провести карантин з користю

Щоб сидіння вдома не перетворилося в рутину, а кожен день був наповнений приємними емоціями, розвитком і інтересом, потрібно забезпечити дітей вікової групи від 2 до 6 років, цікавими розвиваючими іграшками. Відмінним варіантом стануть:

  • Бізіборди. За допомогою цих інтерактивних дощок кожна дитина віком від 4 до 6 років може навчитися основам геометрії, а також запам'ятати назви предметів домашнього ужитку. З бізібордамі у дітей розвивається пам'ять, логічне мислення і увагу до деталей.
  • Конструктори. Незалежно від того, будуть у дитини магнітні конструктори, пластикові або дерев'яні конструктори, вони допоможуть йому розвинути пам'ять, логічне і абстрактне мислення. Для дітей віком від 2-х років потрібно вибирати конструктори з великими деталями на кшталт Lego Duplo. Підійдуть також дерев'яні конструктори без дрібних вставок і гострих кутів.
  • Ігрові набори. Відмінний вибір для дітей віком від 3 до 5 років. За допомогою тематичного набору, будь то кухні, косметичного салону або перукарні, діти можуть всебічно розвиватися і грати з цікавістю. За допомогою наборів діти розвивають дрібну моторику рук, увагу, тренують пам'ять і логічне мислення.
  • Іграшки для розвитку логіки. У цю категорію іграшок входять пазли і мозаїки, сортери, головоломки, а також кубики і пірамідки для самих маленьких. З їх допомогою діткам від 3 до 6 років можна розвинути логіку, потренувати пам'ять. Подібними іграми цікаво грати в колі великої компанії, залучивши до ігрового процесу батьків або однолітків.
  • Радіокеровані машинки. На перший погляд, в цих іграшках складно відшукати частку корисності, проте, це тільки так здається. Машинки на радіоуправлінні відносяться до вікової категорії дітей віком від 4 до 6 років. За допомогою подібних іграшок можна розвинути у дитини просторову орієнтацію. Адже керувати іграшковим автомобілем не просто, потрібно враховувати рівень і швидкість повороту, габарити іграшки, а також траєкторію пересування машинки. З машинками на радіоуправлінні цікаво грати в коло друзів або рідних.
  • Інтерактивні книги. Цікаві і трендові іграшки, які увійшли в моду не так давно. Собою такі іграшки представляють глянцеві книги з якісними зображеннями, на деяких з них накладена спеціальна голограма, яка сканується смартфоном і QR кодом. Читаючи інтерактивну книгу, дитина може розважитися за допомогою мобільного телефону, просканувавши певні сторінки і оживив на екрані свого смартфона казкових персонажів.